SENDEN ÖNCE BEN

Kısa Özet
Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu…

Yaşamın ince detayları Lou’dan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye gelip gidenler nasıl bir hayat yaşıyor? Parlak yeşil elbisenin altına ne renk külotlu çorap giyilir? Onda bu soruların hepsinin cevabı var. Kolayca mutlu olabildiği küçücük dünyasında bilmediği tek şey hayatın çok daha karmaşık soru ve cevaplarla dolu olduğu…

Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatı altüst olan Will uzun süredir karmaşık sorularla meşgul. Bu hayatta diğer insanları mutlu eden küçük şeyler ona biraz olsun keyif vermiyor. Çevresindeki tüm renkler birden griye dönmüş ve böyle bir umutsuzluk içindeyken yapabileceği tek şeyin hayatını sonlandırmak olduğunu düşünüyor.

Peki, asık suratlı, aksi ve geçimsiz Will, Lou’nun rengarenk yaşamıyla karşılaşırsa neler olur?

Mucizelere inanmıyorsanız durup bir kez daha düşünün…

Değişken Ruhum Yorumu: İnsanı derinden etkilediği kendinizi onların yerine koyduğunuz bir kitap. Sanmayın ki yalnızca bir aşk kitabı hem güldüren hem düşündüren bir kitap. İnişli çıkışlı bir duygu durumunda olmanız muhtemel. Klasik anlatımdan uzak farklı bir konu ve vurucu bir son. Kesinlikle okunmalı ve ufak ama insan için değerli duygular var satır aralarında. Teşekkürler Jojo Moyes.
Keyifli okumalar…

Kategoriler: Kitap Öneri